Szkolenia na zamówienie

Jeśli potrzebujesz zorganizować szkolenie z pierwszej pomocy w nieco innej formie niż weekendowa Akademia Ratowania skorzystaj z opcji szkoleń na zamówienie. Wybierz miejsce, ilość osób, wyżywienie, Zadecyduj z kim chcesz się szkolić. Może chcesz, żeby byli to tylko ludzie z zarządu. Jedno jest pewne, dostaniesz szkolenia z wyższej półki, dzięki którym będziesz umiał poradzić sobie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Szkolenia wyjazdowe.

Nasza baza jest położona w Gliwicach, ale jeśli chcesz, możemy dojechać na szkolenie wszędzie do 3,5 godziny drogi. W rachubę wchodzę więc duże odległości od Wrocławia i cały Dolny Śląsk, wszystkie miejscowości w górach w tym Zakopane, Muszyna, Krynica Zdrój, Wisła, Bielsko-Biała, Ustroń, Karpacz. Duże miasta jak Kraków, Katowice, Gliwice i wiele innych Jesteśmy do dyspozycji podczas wyjazdów firmowych. Najważniejsze by ludzie, których zabierasz chcieli się uczyć.

Szkolenia dla firm.

Wielu właścicieli firm uważa, że ich pracownicy powinni umieć udzielić pierwszej pomocy – wynika to z pracy w zagrożeniu. Wielu właścicieli firm nie wie, że 2 godziny, które zwykle się proponuje pracownikom jest zupełnie niewystarczające by prawidłowo udzielić pomocy. 2 godziny są jedynie dla uspokojenia sumienia, nie dla realnej umiejętności niesienia pomocy. Jeśli chcesz, by w Twojej firmie było przeprowadzone szkolenie, po którym pracownicy będą umieli realnie nieść pomoc – jesteśmy do dyspozycji.

Szkolenia dla przedszkoli

Nawet małe dziecko potrafi nieść pomoc. Nie jest to oczywiście pełna pomoc taką jaką potrafią nieść przeszkoleni dorośli, jednak dzieci od 4 lat w górę potrafią bez problemu wezwać pomoc, odkrztusić mamę czy kolegę. Małe dziecko ucząc się na misiach potrafi bez jakichkolwiek oporów nieść pomoc swoim rodzicom, rodzinie, kolegom i koleżankom – to nie tylko zabawa, z doświadczenia wiemy, że są efekty.

Szkolenia dla szkół

im jesteś większy, tym więcej możesz. Im jesteś starszy tym lepiej działasz w sytuacjach zagrożenia życia. Dla wszystkich, w zależności od wieku mamy przygotowane programy szkoleniowe.

Szkolenia dla instytucji.

Niektórzy traktują to jak obowiązek, niektórzy jako sprawę. Czasem zdarzają się osoby, które traktują to jak szansę i tych spotykamy na Akademiach Ratowania. Widzą, że te umiejętności mogą przydać się w miejscu pracy. Gdy współpracownik nagle traci przytomność, gdy klient łapie się za serce, gdy ktoś w przejściu krzyczy „czy jest tu ktoś kto pomoże”? Często nie ma nikogo kto umie, choć wiele osób ma papier, bo tak jest w przepisach. Naucz się nie dla papieru, naucz się dla realnych umiejętności.

Po wszystkich szkoleniach wystawiamy zaświadczenia. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez uprawnionych instruktorów. Pytania ?
Tel : 792 562 722 lub mailowo biuro@akademiaratowania.pl

Czy warto ?

odpowiedz sobie sam czy chciałbyś, żeby w sytuacji zawału ktoś Ci pomógł czy sobie poszedł, bo się zwyczajnie boi.. bo nie wie co i jak

Skip to content